04024D106MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
04024D106MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 04024D106MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10UF 4V X5R 0402
Fitxak: 04024D106MAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
04024D106MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 04024D106MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 10UF 4V X5R 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 351732 pcs Datuen fitxa 04024D106MAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 4V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.028" (0.71mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) kapazitantzia 10µF