04023J2R7CBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
04023J2R7CBSTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 04023J2R7CBSTR
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP THIN FILM 2.7PF 25V 0402
Fitxak: 04023J2R7CBSTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
04023J2R7CBSTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 04023J2R7CBSTR fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP THIN FILM 2.7PF 25V 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 640788 pcs Datuen fitxa 04023J2R7CBSTR.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±0.25pF
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Series Accu-P®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0402 (1005 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm) Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss
Deskribapen zehatza 2.7pF Thin Film Capacitor 25V 0402 (1005 Metric) kapazitantzia 2.7pF