04023J1R1ABSTR
AVX CorporationAVX Corporation
04023J1R1ABSTR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 04023J1R1ABSTR
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP THIN FILM 1.1PF 25V 0402
Fitxak: 04023J1R1ABSTR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
04023J1R1ABSTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 04023J1R1ABSTR fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP THIN FILM 1.1PF 25V 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 338516 pcs Datuen fitxa 04023J1R1ABSTR.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±0.05pF
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Series Accu-P®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0402 (1005 Metric)
Beste izenak 04023J1R1ABSTR-ND
04023J1R1ABSTR/5K
04023J1R1ABSTR\5K
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.020" (0.50mm)
Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss Deskribapen zehatza 1.1pF Thin Film Capacitor 25V 0402 (1005 Metric)
kapazitantzia 1.1pF