0306ZC223MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0306ZC223MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0306ZC223MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.022UF 10V X7R 0306
Fitxak: 1.0306ZC223MAT2A.pdf2.0306ZC223MAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
0306ZC223MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0306ZC223MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.022UF 10V X7R 0306 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 259550 pcs Datuen fitxa 1.0306ZC223MAT2A.pdf2.0306ZC223MAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.024" (0.61mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.032" L x 0.063" W (0.81mm x 1.60mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0306 (0816 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL (Reverse Geometry) Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.022µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0306 (0816 Metric) kapazitantzia 0.022µF