03066C224MAT4A
AVX CorporationAVX Corporation
03066C224MAT4A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 03066C224MAT4A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.22UF 6.3V X7R 0306
Fitxak: 1.03066C224MAT4A.pdf2.03066C224MAT4A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
03066C224MAT4Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 03066C224MAT4A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.22UF 6.3V X7R 0306 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 208762 pcs Datuen fitxa 1.03066C224MAT4A.pdf2.03066C224MAT4A.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.024" (0.61mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.032" L x 0.063" W (0.81mm x 1.60mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0306 (0816 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL (Reverse Geometry) Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.22µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0306 (0816 Metric) kapazitantzia 0.22µF
eskaerak Bypass, Decoupling
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
03066C103MAT2A
03066C103MAT2A
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP CER 10000PF 6.3V X7R 0306
Stockean: 5974 pcs
Deskarga: 03066C103MAT2A.pdf
RFQ
03066C472KAT2A
03066C472KAT2A
deskribapena: CAP CER 4700PF 6.3V X7R 0306