0201ZG103MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0201ZG103MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0201ZG103MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 10V Y5V 0201
Fitxak: 0201ZG103MAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
0201ZG103MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0201ZG103MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 10000PF 10V Y5V 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 783758 pcs Datuen fitxa 0201ZG103MAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea Y5V (F)
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10000pF ±20% 10V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 10000pF eskaerak General Purpose