0201ZD472MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0201ZD472MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0201ZD472MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4700PF 10V X5R 0201
Fitxak: 0201ZD472MAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
0201ZD472MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0201ZD472MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 4700PF 10V X5R 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 990968 pcs Datuen fitxa 0201ZD472MAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4700pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 4700pF eskaerak General Purpose