0201YC471MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0201YC471MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0201YC471MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 470PF 16V X7R 0201
Fitxak: 0201YC471MAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
0201YC471MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0201YC471MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 470PF 16V X7R 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1107719 pcs Datuen fitxa 0201YC471MAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 470pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 470pF eskaerak General Purpose