02013D102MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
02013D102MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 02013D102MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 25V X5R 0201
Fitxak: 1.02013D102MAT2A.pdf2.02013D102MAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
02013D102MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 02013D102MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 1000PF 25V X5R 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 854975 pcs Datuen fitxa 1.02013D102MAT2A.pdf2.02013D102MAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1000pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) kapazitantzia 1000pF