01016D224MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
01016D224MAT2A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 01016D224MAT2A
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.22UF 6.3V X5R 01005
Fitxak: 1.01016D224MAT2A.pdf2.01016D224MAT2A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
01016D224MAT2Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 01016D224MAT2A fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP CER 0.22UF 6.3V X5R 01005 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3816223 pcs Datuen fitxa 1.01016D224MAT2A.pdf2.01016D224MAT2A.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.009" (0.22mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 01005 (0402 Metric) Beste izenak 478-9355-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 0.22µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 01005 (0402 Metric) kapazitantzia 0.22µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
01016D101KAT2A
01016D101KAT2A
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP CER 100PF 6.3V X5R 01005
Stockean: 357555 pcs
Deskarga: 01016D101KAT2A.pdf
RFQ
0101YA1R2BAT2A
0101YA1R2BAT2A
deskribapena: CAP CER 1.2PF 16V C0G/NP0 01005
Stockean: 825099 pcs
Deskarga: 0101YA1R2BAT2A.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: BEI Sensors
deskribapena: ENCODER ROTARY 28V
Stockean: 79 pcs
Deskarga: 01018-329.pdf
01016D103KAT2A
01016D103KAT2A
deskribapena: CAP CER 10000PF 6.3V X5R 01005
Deskarga: 01016D103KAT2A.pdf
fabrikatzaileak: Weidmuller
deskribapena: BRACKET MTG RAIL SUPPORT 1.8MM
Deskarga: 0101700000.pdf
01016D104KAT2A
01016D104KAT2A
deskribapena: CAP CER 0.1UF 6.3V X5R 01005
Deskarga: 01016D104KAT2A.pdf
0101YA120JAT2A
0101YA120JAT2A