H3AWH-1006G
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
H3AWH-1006G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: H3AWH-1006G
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena IDC CBL - HHSC10H/AE10G/HHPL10H
Fitxak: 1.H3AWH-1006G.pdf2.H3AWH-1006G.pdf3.H3AWH-1006G.pdf4.H3AWH-1006G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
H3AWH-1006Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia H3AWH-1006G fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena IDC CBL - HHSC10H/AE10G/HHPL10H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Usage - estali Unshielded
Series - Pitch - Connector 0.100" (2.54mm)
Pitch - Kablea 0.050" (1.27mm) Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 10 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 0.500' (152.40mm, 6.00") Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Flange, Polarizing Key Deskribapen zehatza 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.500' (152.40mm, 6.00")