AWLP-50/3.2-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWLP-50/3.2-T-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AWLP-50/3.2-T-R
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena CONN DIP 50POS .1" X .1" TIN
Fitxak: AWLP-50/3.2-T-R.pdf
  • Mezua
AWLP-50/3.2-T-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AWLP-50/3.2-T-R fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena CONN DIP 50POS .1" X .1" TIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2912 pcs Datuen fitxa AWLP-50/3.2-T-R.pdf
Wire Gauge - Series -
Errenkada tartea 0.100" (2.54mm) Packaging Tray
Beste izenak AWLP5032TR
HDM50S
Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 50
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Feed Through
Deskribapen zehatza 50 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector Gray IDC Through Hole Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Tin Konektore mota Ribbon Cable, DIP Header
Kolore Gray Kable amaitzea IDC
Cable Pitch 0.050" (1.27mm) Kontseiluko alboetan 0.100" (2.54mm)