AWHW2-40G-0202-T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AWHW2-40G-0202-T
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER LO-PRO 2MM 40PS VERT
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
150 pcs
  • Mezua
AWHW2-40G-0202-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AWHW2-40G-0202-T fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena CONN HEADER LO-PRO 2MM 40PS VERT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 76041 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series - Errenkada Tartea - Estaltzea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tray
Kontaktu-luzera orokorra - Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 40 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Polyamide (PA9T), Nylon 9T, Glass Filled Isolamendu altuera 0.226" (5.74mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak Keying Slot Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 40 position 0.079" (2.00mm) Uneko balorazioa 1.5A
Harremanetarako mota Male Pin Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Brass Harremanetarako luzera - Post 0.110" (2.79mm)
Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.157" (4.00mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -