AWHW-24G-0102-T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AWHW-24G-0102-T
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER LOW-PRO 24POS 30AU
Fitxak: AWHW-24G-0102-T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
140 pcs
  • Mezua
AWHW-24G-0102-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AWHW-24G-0102-T fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena CONN HEADER LOW-PRO 24POS 30AU Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 49687 pcs Datuen fitxa AWHW-24G-0102-T.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series - Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Tray
Kontaktu-luzera orokorra - Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 24 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Isolamendu altuera 0.354" (9.00mm)
Isolamendu kolorea Gray Ingress Protection -
Ezaugarriak Keying Slot Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 24 position 0.100" (2.54mm) Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako mota Male Pin Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Brass Harremanetarako luzera - Post 0.130" (3.30mm)
Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.224" (5.70mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -