AWG28-37/F/300
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWG28-37/F/300 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AWG28-37/F/300
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena CBL RIBN 37COND 0.050 MULTI 25'
Fitxak: AWG28-37/F/300.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
AWG28-37/F/300ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AWG28-37/F/300 fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena CBL RIBN 37COND 0.050 MULTI 25' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2273 pcs Datuen fitxa AWG28-37/F/300.pdf
Wire Gauge 28 AWG Tentsioa 300V
estali Unshielded Series AWG
Zinta zinta 1.850" (46.99mm) Zinta lodiera 0.035" (0.89mm)
balorazio UL Style 2651 Pitch 0.050" (1.27mm)
Beste izenak AE37M-25 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 105°C
Zuzendarien kopurua 37 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera 25.0' (7.62m) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Jacket kolorea Multiple Txaketa (isolamendua) materiala Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Isolamenduaren erresistentzia 100 MOhms Lehen Zuzendari Mark -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Flat Ribbon Cable Multiple 37 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable 25.0' (7.62m)
Zuzendaria Strand 7 Strands / 36 AWG Zuzendaria Materiala Copper, Tinned