AWG28-14/F/300
Assmann WSW ComponentsAssmann WSW Components
AWG28-14/F/300 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AWG28-14/F/300
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena CBL RIBN 14COND 0.050 MULTI 25'
Fitxak: AWG28-14/F/300.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
AWG28-14/F/300ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AWG28-14/F/300 fabrikatzailea Assmann WSW Components
deskribapena CBL RIBN 14COND 0.050 MULTI 25' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4853 pcs Datuen fitxa AWG28-14/F/300.pdf
Tentsioa 28 AWG Usage Unshielded
estali 25.0' (7.62m) Ezkutu mota 7 Strands / 36 AWG
Series AWG Zinta zinta 0.035" (0.89mm)
Itzulerako galera Poly-Vinyl Chloride (PVC) balorazio UL Style 2651
Beste izenak AE14M-25 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 105°C
Zuzendarien kopurua 0.050" (1.27mm) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia AWG28-14/F/300 Luzera - Exposed Ends 14
Luzera - Bobina erretiratua - Isolamenduaren erresistentzia 0.700" (17.78mm)
Generoa Flat Cable Lehen Zuzendari Mark 100 MOhms
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena Flat Ribbon Cable Multiple 14 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable 25.0' (7.62m)
Material dielektrikoa Copper, Tinned deskribapena CBL RIBN 14COND 0.050 MULTI 25'
Uneko balorazioa - Core materiala Multiple
Barril sakonera 300V