AR-48-HZL/01-TT
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AR-48-HZL/01-TT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AR-48-HZL/01-TT
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
Fitxak: AR-48-HZL/01-TT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
18 pcs
27 pcs
54 pcs
  • Mezua
AR-48-HZL/01-TTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AR-48-HZL/01-TT fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30108 pcs Datuen fitxa AR-48-HZL/01-TT.pdf
Mota DIP, 0.6" (15.24mm) Row Spacing Amaiera Post Luzera -
Bukaera Solder Series -
Pitch - Post 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Beste izenak AE10032
AR48-HZL/01-TT-R
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Posizio edo PIN kopurua (sareta) 48 (2 x 24)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Etxebizitza materiala Thermoplastic, Polyester Ezaugarriak Open Frame
Uneko balorazioa 3A Erresistentzia harremanetan 4 mOhm
Kontaktua Amaitu - Post Tin Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AR-180
AR-180
fabrikatzaileak: Altech Corporation
deskribapena: MC MECHANICAL INTERLOCK MC-180A
Stockean: 2950 pcs
Deskarga: AR-180.pdf
RFQ
AR-12M
AR-12M
deskribapena: MECHANICAL INTERLOCK
Stockean: 35069 pcs
Deskarga: AR-12M.pdf
RFQ
AR-600
AR-600
deskribapena: MC MECHANICAL INTERLOCK MC-500A
Stockean: 186 pcs
Deskarga: AR-600.pdf
fabrikatzaileak: Preci-Dip
deskribapena: CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
Deskarga: 122-87-420-41-001101.pdf
AR-64-HZL-TT
AR-64-HZL-TT
fabrikatzaileak: ASSMANN WSW Components
deskribapena: CONN IC DIP SOCKET 64POS TIN
Deskarga: AR-64-HZL-TT.pdf
AR-18-HZL/01-TT
AR-18-HZL/01-TT
deskribapena: CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
Deskarga: AR-18-HZL/01-TT.pdf
fabrikatzaileak: Carlo Gavazzi
deskribapena: INTERLOCK KIT W/O WIRES
Deskarga:
AR-28-HZL/07-TT
AR-28-HZL/07-TT
deskribapena: CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
Deskarga: AR-28-HZL/07-TT.pdf
AR-12MW
AR-12MW
fabrikatzaileak: Carlo Gavazzi
deskribapena: INTERLOCK KIT W/WIRE
Deskarga:
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: CONN IC SKT DBL
Deskarga: 124-91-328-41-002000.pdf
DILB32P-223TLF
DILB32P-223TLF
fabrikatzaileak: Amphenol FCI
deskribapena: CONN IC DIP SOCKET 32POS TINLEAD