AKSO-200/G
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AKSO-200/G
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena CONN SHUNT 2MM GOLD/BLACK
Fitxak: AKSO-200/G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
AKSO-200/Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AKSO-200/G fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena CONN SHUNT 2MM GOLD/BLACK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1181632 pcs Datuen fitxa AKSO-200/G.pdf
Mota Open Top Series -
Pitch 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Beste izenak AKSO-200-G-BLK-R
AKSO-200-G-BLK-R-ND
Posizio edo PIN kopurua (sareta) 2 (1 x 2)
Altuera 0.136" (3.46mm) Generoa Female Sockets
Deskribapen zehatza 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Open Top 0.079" (2.00mm) Gold Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Black
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AKSNT/G-BLUE
AKSNT/G-BLUE
fabrikatzaileak: ASSMANN WSW Components
deskribapena: CONN SHUNT 2.54MM GOLD 4.5MM BLU
Stockean: 1462139 pcs
Deskarga: AKSNT/G-BLUE.pdf
RFQ
AKSPLT-Z-BLK
AKSPLT-Z-BLK
deskribapena: JUMPER W-GRIP TEST SLOT .1" TIN
Stockean: 5074 pcs
Deskarga: AKSPLT-Z-BLK.pdf
RFQ
AKSO-200-Z-BLUE-R
AKSO-200-Z-BLUE-R
deskribapena: CONN SHUNT 2MM TIN/BLUE
Deskarga: AKSO-200-Z-BLUE-R.pdf
AKSPLT-Z-RED
AKSPLT-Z-RED
Deskarga: AKSPLT-Z-RED.pdf
AKSO-200-Z-RED-R
AKSO-200-Z-RED-R
deskribapena: CONN SHUNT 2MM TIN/RED
Deskarga: AKSO-200-Z-RED-R.pdf
AKSNT/Z BLACK
AKSNT/Z BLACK
deskribapena: CONN SHUNT 2.54MM TIN 4.5MM BLK
Deskarga: AKSNT/Z BLACK.pdf
AKSO-200-G-RED-R
AKSO-200-G-RED-R
deskribapena: CONN SHUNT 2MM GOLD/RED
Deskarga: AKSO-200-G-RED-R.pdf
AKSPLTG-BLACK
AKSPLTG-BLACK
deskribapena: CONN SHUNT 2.54MM AU 13.5MM BLK
Deskarga: AKSPLTG-BLACK.pdf
AKSO-200-G-BLUE-R
AKSO-200-G-BLUE-R
deskribapena: CONN SHUNT 2MM GOLD/BLUE
Deskarga: AKSO-200-G-BLUE-R.pdf
AKSPLT-Z-BLK-R
AKSPLT-Z-BLK-R
deskribapena: CONN SHUNT 2.54MM TIN 13.5MM BLK