AFFC-100-24-203-11
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AFFC-100-24-203-11
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena FFC CABLE 1.00MM 24 CONDUCTOR 20
Fitxak: AFFC-100-24-203-11.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
AFFC-100-24-203-11ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AFFC-100-24-203-11 fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena FFC CABLE 1.00MM 24 CONDUCTOR 20 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44574 pcs Datuen fitxa AFFC-100-24-203-11.pdf
Amaiera estiloa Top on Both Sides, Backers on Both Sides Series -
Pitch 0.039" (1.00mm) Zuzendarien kopurua 24
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Exposed Ends 0.138" (3.50mm)
Luzera 8.000" (203.20mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza 24 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 8.000" (203.20mm) Kable mota FFC, FPC