AFFC-100-10-457-11
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AFFC-100-10-457-11 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AFFC-100-10-457-11
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena FFC CABLE 1.00MM 10 CONDUCTOR 45
Fitxak: AFFC-100-10-457-11.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
AFFC-100-10-457-11ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AFFC-100-10-457-11 fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena FFC CABLE 1.00MM 10 CONDUCTOR 45 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44437 pcs Datuen fitxa AFFC-100-10-457-11.pdf
Amaiera estiloa Top on Both Sides, Backers on Both Sides Series -
Pitch 0.039" (1.00mm) Zuzendarien kopurua 10
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Exposed Ends 0.138" (3.50mm)
Luzera 18.0" (457.2mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza 10 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 18.0" (457.2mm) Kable mota FFC, FPC