AFFC-100-06-051-11
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AFFC-100-06-051-11 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AFFC-100-06-051-11
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena FFC CABLE 1.00MM 6 CONDUCTOR 51M
Fitxak: AFFC-100-06-051-11.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
AFFC-100-06-051-11ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AFFC-100-06-051-11 fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena FFC CABLE 1.00MM 6 CONDUCTOR 51M Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 70632 pcs Datuen fitxa AFFC-100-06-051-11.pdf
Amaiera estiloa Top on Both Sides, Backers on Both Sides Series -
Pitch 0.039" (1.00mm) Beste izenak AE11347
AFFC-100-06-051-11-ND
Zuzendarien kopurua 6 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Exposed Ends 0.138" (3.50mm) Luzera 2.000" (50.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 6 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 2.000" (50.80mm)