AFFC-050-25-127-11
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AFFC-050-25-127-11
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena CABLE FFC 25POS 0.50MM 5"
Fitxak: AFFC-050-25-127-11.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
AFFC-050-25-127-11ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AFFC-050-25-127-11 fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena CABLE FFC 25POS 0.50MM 5" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 133738 pcs Datuen fitxa AFFC-050-25-127-11.pdf
Amaiera estiloa Top on Both Sides, Backers on Both Sides Series -
Pitch 0.020" (0.50mm) Zuzendarien kopurua 25
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Exposed Ends 0.138" (3.50mm)
Luzera 5.000" (127.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza 25 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 5.000" (127.00mm) Kable mota FFC, FPC