AFFC-050-10-127-11
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AFFC-050-10-127-11 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AFFC-050-10-127-11
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena CABLE FFC 10POS 0.50MM 5"
Fitxak: AFFC-050-10-127-11.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
AFFC-050-10-127-11ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AFFC-050-10-127-11 fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena CABLE FFC 10POS 0.50MM 5" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 55816 pcs Datuen fitxa AFFC-050-10-127-11.pdf
Amaiera estiloa Top on Both Sides, Backers on Both Sides Series -
Pitch 0.020" (0.50mm) Beste izenak AE11328
AFFC-050-10-127-11-ND
Zuzendarien kopurua 10 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Exposed Ends 0.138" (3.50mm) Luzera 5.000" (127.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 10 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 5.000" (127.00mm)