AFFC-050-04-076-11
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AFFC-050-04-076-11 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AFFC-050-04-076-11
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena CABLE FFC 4POS 0.50MM 3"
Fitxak: AFFC-050-04-076-11.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
AFFC-050-04-076-11ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AFFC-050-04-076-11 fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena CABLE FFC 4POS 0.50MM 3" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39939 pcs Datuen fitxa AFFC-050-04-076-11.pdf
Amaiera estiloa Top on Both Sides, Backers on Both Sides Series -
Pitch 0.020" (0.50mm) Beste izenak AE11320
AFFC-050-04-076-11-ND
Zuzendarien kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Exposed Ends 0.138" (3.50mm) Luzera 3.000" (76.20mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 4 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 3.000" (76.20mm)