ADS25A-KG-TAXB5
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ADS25A-KG-TAXB5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADS25A-KG-TAXB5
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Fitxak: 1.ADS25A-KG-TAXB5.pdf2.ADS25A-KG-TAXB5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ADS25A-KG-TAXB5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADS25A-KG-TAXB5 fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20598 pcs Datuen fitxa 1.ADS25A-KG-TAXB5.pdf2.ADS25A-KG-TAXB5.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin Plated Series -
Packaging Tray Beste izenak ADS25A-KG-TAXB5-R
ADS25A-KG-TAXB5-R-ND
AE10983
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 25 Muntaketa mota Through Hole, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Board Lock, Grounding Indents Deskribapen zehatza 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Signal
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako formularioa -
Kontaktua Amaitu Loditasuna Flash Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Konektorearen estiloa D-Sub
Kolore Black Backset tartea 0.590" (14.99mm)