ADS15A-KG-TAXB5
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ADS15A-KG-TAXB5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADS15A-KG-TAXB5
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Fitxak: 1.ADS15A-KG-TAXB5.pdf2.ADS15A-KG-TAXB5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
35 pcs
70 pcs
105 pcs
280 pcs
525 pcs
1015 pcs
2520 pcs
  • Mezua
ADS15A-KG-TAXB5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADS15A-KG-TAXB5 fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28075 pcs Datuen fitxa 1.ADS15A-KG-TAXB5.pdf2.ADS15A-KG-TAXB5.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 2 (DA, A)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin Plated Series -
Packaging Tray Beste izenak ADS15A-KG-TAXB5-R
ADS15A-KG-TAXB5-R-ND
AE10977
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Through Hole, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Board Lock, Grounding Indents Deskribapen zehatza 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Signal
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako formularioa -
Kontaktua Amaitu Loditasuna Flash Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Konektorearen estiloa D-Sub
Kolore Black Backset tartea 0.590" (14.99mm)