A-TB762-TJ06
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A-TB762-TJ06
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena TERM BLOCK PLUG 6POS STR 7.62MM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
A-TB762-TJ06ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A-TB762-TJ06 fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena TERM BLOCK PLUG 6POS STR 7.62MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 67076 pcs Datuen fitxa
Wire Strip Length - Wire Gauge edo Range - mm² -
Wire Gauge edo Range - AWG 16-24 AWG Tentsioa - UL 150V
Mota Plug, Female Sockets Torque - Torlojua -
Amaiera estiloa Screw Series -
Torlojuaren tamaina - Maila bakoitzeko posizioak 6
Plug Wire Sarrera 180° Pitch 0.300" (7.62mm)
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 105°C
Posizio kopurua 6 Maila kopurua 1
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Isolamendu altuera - Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Polybutylene Terephthalate (PBT) Goiburuko orientazioa -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180° Free Hanging (In-Line)
Oraina - UL 6A Oraina - IEC -