A-TB762-HG07
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A-TB762-HG07
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena TERMINAL BLOCK
Fitxak: A-TB762-HG07.pdf
  • Mezua
A-TB762-HG07ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A-TB762-HG07 fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena TERMINAL BLOCK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 56073 pcs Datuen fitxa A-TB762-HG07.pdf
Wire Termination Screwless Wire Gauge 12-28 AWG
Tentsioa 300V Torque - Torlojua -
Series A-TB762 Torloju haria -
Torlojua - Platerea - Maila bakoitzeko posizioak 7
Pitch 0.300" (7.62mm) Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 115°C Maila kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Etxebizitza materiala Thermoplastic Ezaugarriak Interlocking (Side)
Deskribapen zehatza 7 Position Wire to Board Terminal Block 45° (135°) Angle with Board 0.300" (7.62mm) Through Hole Oraingo 15A