A-TB762-HA05H
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A-TB762-HA05H
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena TERMINAL BLOCK
Fitxak: A-TB762-HA05H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
A-TB762-HA05Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A-TB762-HA05H fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena TERMINAL BLOCK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 98868 pcs Datuen fitxa A-TB762-HA05H.pdf
Wire Termination Screwless Wire Gauge 14-24 AWG
Tentsioa 300V Torque - Torlojua -
Series A-TB762 Torloju haria -
Torlojua - Platerea - Maila bakoitzeko posizioak 5
Pitch 0.300" (7.62mm) Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 115°C Maila kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Orientation Horizontal with Board Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Etxebizitza materiala Thermoplastic Ezaugarriak Interlocking (Side), Lever Actuated
Deskribapen zehatza 5 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.300" (7.62mm) Through Hole Oraingo 10A