A-TB508-TU03
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A-TB508-TU03
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena TERMINAL BLOCK
Fitxak: A-TB508-TU03.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
A-TB508-TU03ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A-TB508-TU03 fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena TERMINAL BLOCK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 162894 pcs Datuen fitxa A-TB508-TU03.pdf
Wire Termination Screw - Rising Cage Clamp Wire Gauge 12-22 AWG
Tentsioa 300V Torque - Torlojua 0.4 Nm (3.5 Lb-In)
Series A-TB508 Torloju haria M3
Torlojua - Platerea Steel - Zinc Plated Maila bakoitzeko posizioak 3
Pitch 0.200" (5.08mm) Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 115°C Maila kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Orientation Horizontal with Board Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Etxebizitza materiala Thermoplastic Ezaugarriak Interlocking (Side)
Deskribapen zehatza 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole Oraingo 20A