A-TB508-TJ04D
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A-TB508-TJ04D
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM
Fitxak: A-TB508-TJ04D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
A-TB508-TJ04Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A-TB508-TJ04D fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 92458 pcs Datuen fitxa A-TB508-TJ04D.pdf
Wire Strip Length 7-8mm Wire Gauge edo Range - mm² -
Wire Gauge edo Range - AWG - Tentsioa - UL 300V
Mota Plug, Female Sockets Torque - Torlojua 0.56 Nm (5.0 Lb-In)
Amaiera estiloa Screw Series -
Torlojuaren tamaina M3 Maila bakoitzeko posizioak 4
Plug Wire Sarrera 180° Pitch 0.200" (5.08mm)
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -40°C ~ 115°C
Posizio kopurua 4 Maila kopurua 1
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Isolamendu altuera 0.594" (15.09mm) Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Thermoplastic Goiburuko orientazioa -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180° Free Hanging (In-Line)
Oraina - UL 20A Oraina - IEC -