A-TB508-OQ02CV
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A-TB508-OQ02CV
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5.08MM
Fitxak: A-TB508-OQ02CV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1800 pcs
  • Mezua
A-TB508-OQ02CVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A-TB508-OQ02CV fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5.08MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 993019 pcs Datuen fitxa A-TB508-OQ02CV.pdf
Wire Strip Length - Wire Gauge edo Range - mm² -
Wire Gauge edo Range - AWG - Tentsioa - UL 300V
Mota Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) Torque - Torlojua -
Amaiera estiloa Solder Series -
Torlojuaren tamaina - Maila bakoitzeko posizioak 2
Plug Wire Sarrera - Pitch 0.200" (5.08mm)
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -40°C ~ 115°C
Posizio kopurua 2 Maila kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Isolamendu altuera 0.472" (12.00mm) Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Thermoplastic Goiburuko orientazioa Vertical
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
Oraina - UL 20A Oraina - IEC -
Kontaktuaren luzera 0.157" (4.00mm) Kontaktua Amaitu Amaitu Tin