A-TB500-TL17SB
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A-TB500-TL17SB
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena TERMINAL BLOCK
Fitxak: A-TB500-TL17SB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
A-TB500-TL17SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A-TB500-TL17SB fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena TERMINAL BLOCK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40402 pcs Datuen fitxa A-TB500-TL17SB.pdf
Wire Termination Screw - Leaf Spring, Wire Guard Wire Gauge 12-22 AWG
Tentsioa 300V Torque - Torlojua 0.4 Nm (3.5 Lb-In)
Series A-TB500 Torloju haria M2.5
Torlojua - Platerea Steel - Zinc Plated Maila bakoitzeko posizioak 17
Pitch 0.197" (5.00mm) Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 115°C Maila kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Orientation Vertical with Board Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Etxebizitza materiala Thermoplastic Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 17 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole Oraingo 10A