A-TB500-TC21
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A-TB500-TC21
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena TERMINAL BLOCK
Fitxak: A-TB500-TC21.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
A-TB500-TC21ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A-TB500-TC21 fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena TERMINAL BLOCK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 48385 pcs Datuen fitxa A-TB500-TC21.pdf
Wire Termination Screw - Leaf Spring, Wire Guard Wire Gauge 14-22 AWG
Tentsioa 300V Torque - Torlojua 0.3 Nm (2.6 Lb-In)
Series A-TB500 Torloju haria M2.6
Torlojua - Platerea Steel - Zinc Plated Maila bakoitzeko posizioak 21
Pitch 0.197" (5.00mm) Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 105°C Maila kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Orientation Horizontal with Board Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Etxebizitza materiala Thermoplastic Ezaugarriak Interlocking (Side)
Deskribapen zehatza 21 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole Oraingo 15A