A-TB500-TA22
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A-TB500-TA22
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena TERMINAL BLOCK
Fitxak: A-TB500-TA22.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
A-TB500-TA22ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A-TB500-TA22 fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena TERMINAL BLOCK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38795 pcs Datuen fitxa A-TB500-TA22.pdf
Wire Termination Screw - Leaf Spring, Wire Guard Wire Gauge 14-26 AWG
Tentsioa 250V Torque - Torlojua 0.3 Nm (2.6 Lb-In)
Series A-TB500 Torloju haria M3
Torlojua - Platerea Steel - Zinc Plated Maila bakoitzeko posizioak 22
Pitch 0.197" (5.00mm) Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 115°C Maila kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Orientation Horizontal with Board Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Etxebizitza materiala Thermoplastic Ezaugarriak Interlocking (Side)
Deskribapen zehatza 22 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole Oraingo 16A