A-TB500-HA06V
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A-TB500-HA06V
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena TERMINAL BLOCK
Fitxak: A-TB500-HA06V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
A-TB500-HA06Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A-TB500-HA06V fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena TERMINAL BLOCK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105135 pcs Datuen fitxa A-TB500-HA06V.pdf
Wire Termination Screwless Wire Gauge 14-24 AWG
Tentsioa 300V Torque - Torlojua -
Series A-TB500 Torloju haria -
Torlojua - Platerea - Maila bakoitzeko posizioak 6
Pitch 0.197" (5.00mm) Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 115°C Maila kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Orientation Vertical with Board Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Etxebizitza materiala Thermoplastic Ezaugarriak Lever Actuated
Deskribapen zehatza 6 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole Oraingo 10A