A-TB381-TV02
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A-TB381-TV02
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena TERMINAL BLOCK
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
A-TB381-TV02ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A-TB381-TV02 fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena TERMINAL BLOCK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 266171 pcs Datuen fitxa
Wire Termination - Wire Gauge -
Torque - Torlojua - Series A-TB381
Torloju haria - Torlojua - Platerea -
Maila bakoitzeko posizioak 2 Pitch 0.150" (3.81mm)
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -
Maila kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Mating Orientation -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Etxebizitza materiala -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2 Position Wire to Board Terminal Block 0.150" (3.81mm) Through Hole
Harremanetarako materiala: platerak - Kolore -
Clamp Materiala - Plating -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
A-TB381-TV07SB
A-TB381-TV07SB
fabrikatzaileak: ASSMANN WSW Components
deskribapena: TERMINAL BLOCK
Stockean: 71611 pcs
Deskarga: A-TB381-TV07SB.pdf
RFQ
A-TB381-TT23
A-TB381-TT23
deskribapena: TERM BLOCK PLUG 23POS 3.81MM