A-TB381-TT14
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A-TB381-TT14
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena TERM BLOCK PLUG 14POS 3.81MM
Fitxak: A-TB381-TT14.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
A-TB381-TT14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A-TB381-TT14 fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena TERM BLOCK PLUG 14POS 3.81MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26604 pcs Datuen fitxa A-TB381-TT14.pdf
Wire Strip Length 5-6mm Wire Gauge edo Range - mm² -
Wire Gauge edo Range - AWG 16-28 AWG Tentsioa - UL 300V
Mota Plug for Unshrouded Header Torque - Torlojua 0.2 Nm (1.7 Lb-In)
Amaiera estiloa Screw Series -
Torlojuaren tamaina M2 Maila bakoitzeko posizioak 14
Plug Wire Sarrera 90° Pitch 0.150" (3.81mm)
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -40°C ~ 115°C
Posizio kopurua 14 Maila kopurua 1
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Isolamendu altuera 0.437" (11.10mm) Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Thermoplastic Goiburuko orientazioa -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 14 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.150" (3.81mm) 90° Free Hanging (In-Line)
Oraina - UL 10A Oraina - IEC -