A-TB381-TT03
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A-TB381-TT03
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena TERM BLOCK PLUG 3POS 3.81MM
Fitxak: A-TB381-TT03.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
A-TB381-TT03ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A-TB381-TT03 fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena TERM BLOCK PLUG 3POS 3.81MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 119125 pcs Datuen fitxa A-TB381-TT03.pdf
Wire Strip Length 5-6mm Wire Gauge edo Range - mm² -
Wire Gauge edo Range - AWG 16-28 AWG Tentsioa - UL 300V
Mota Plug for Unshrouded Header Torque - Torlojua 0.2 Nm (1.7 Lb-In)
Amaiera estiloa Screw Series -
Torlojuaren tamaina M2 Maila bakoitzeko posizioak 3
Plug Wire Sarrera 90° Pitch 0.150" (3.81mm)
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -40°C ~ 115°C
Posizio kopurua 3 Maila kopurua 1
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Isolamendu altuera 0.437" (11.10mm) Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Thermoplastic Goiburuko orientazioa -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 3 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.150" (3.81mm) 90° Free Hanging (In-Line)
Oraina - UL 10A Oraina - IEC -