A-TB381-TJ12
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A-TB381-TJ12
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.81MM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
A-TB381-TJ12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A-TB381-TJ12 fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.81MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44665 pcs Datuen fitxa
Wire Strip Length 5-6mm Wire Gauge edo Range - mm² -
Wire Gauge edo Range - AWG 16-24 AWG Tentsioa - UL 150V
Mota Plug, Female Sockets Torque - Torlojua -
Amaiera estiloa Screw Series -
Torlojuaren tamaina - Maila bakoitzeko posizioak 12
Plug Wire Sarrera 180° Pitch 0.150" (3.81mm)
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -30°C ~ 105°C
Posizio kopurua 12 Maila kopurua 1
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Isolamendu altuera 0.437" (11.10mm) Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Polybutylene Terephthalate (PBT) Goiburuko orientazioa -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180° Free Hanging (In-Line)
Oraina - UL 6A Oraina - IEC -