A-TB350-TV10SB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A-TB350-TV10SB
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena TERMINAL BLOCK
Fitxak: A-TB350-TV10SB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
A-TB350-TV10SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A-TB350-TV10SB fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena TERMINAL BLOCK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 51462 pcs Datuen fitxa A-TB350-TV10SB.pdf
Wire Termination Screw - Rising Cage Clamp Wire Gauge 16-28 AWG
Tentsioa 300V Torque - Torlojua 0.2 Nm (1.7 Lb-In)
Series A-TB350 Torloju haria M2
Torlojua - Platerea Steel - Zinc Plated Maila bakoitzeko posizioak 10
Pitch 0.138" (3.50mm) Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 115°C Maila kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Etxebizitza materiala Thermoplastic Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 10 Position Wire to Board Terminal Block 45° (135°) Angle with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole Oraingo 10A