A-TB350-TH21
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A-TB350-TH21
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena TERM BLOCK PLUG 21POS 3.5MM
Fitxak: A-TB350-TH21.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
A-TB350-TH21ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A-TB350-TH21 fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena TERM BLOCK PLUG 21POS 3.5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26343 pcs Datuen fitxa A-TB350-TH21.pdf
Wire Strip Length 5-6mm Wire Gauge edo Range - mm² -
Wire Gauge edo Range - AWG 16-28 AWG Tentsioa - UL 300V
Mota Plug for Unshrouded Header Torque - Torlojua 0.2 Nm (1.7 Lb-In)
Amaiera estiloa Screw - Leaf Spring, Wire Guard Series -
Torlojuaren tamaina M2 Maila bakoitzeko posizioak 21
Plug Wire Sarrera 90° Pitch 0.138" (3.50mm)
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -40°C ~ 115°C
Posizio kopurua 21 Maila kopurua 1
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Isolamendu altuera 0.402" (10.20mm) Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Thermoplastic Goiburuko orientazioa -
Ezaugarriak Interlocking (Side) Deskribapen zehatza 21 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.138" (3.50mm) 90° Free Hanging (In-Line)
Oraina - UL 10A Oraina - IEC -