A-TB350-TF04
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A-TB350-TF04
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena TERMINAL BLOCK
Fitxak: A-TB350-TF04.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
A-TB350-TF04ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A-TB350-TF04 fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena TERMINAL BLOCK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 181734 pcs Datuen fitxa A-TB350-TF04.pdf
Wire Termination Screw - Leaf Spring, Wire Guard Wire Gauge 16-26 AWG
Tentsioa 125V Torque - Torlojua 0.2 Nm (1.7 Lb-In)
Series A-TB350 Torloju haria M2
Torlojua - Platerea Steel - Zinc Chromate Maila bakoitzeko posizioak 4
Pitch 0.138" (3.50mm) Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 115°C Maila kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Orientation Vertical with Board Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Etxebizitza materiala Thermoplastic Ezaugarriak Interlocking (Side)
Deskribapen zehatza 4 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole Oraingo 10A