A-TB350-OP24
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A-TB350-OP24
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena TERM BLOCK HDR 24POS VERT 3.5MM
Fitxak: A-TB350-OP24.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
A-TB350-OP24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A-TB350-OP24 fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena TERM BLOCK HDR 24POS VERT 3.5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 79085 pcs Datuen fitxa A-TB350-OP24.pdf
Wire Strip Length - Wire Gauge edo Range - mm² -
Wire Gauge edo Range - AWG - Tentsioa - UL 300V
Mota Header, Male Pins, Unshrouded Torque - Torlojua -
Amaiera estiloa Solder Series -
Torlojuaren tamaina - Maila bakoitzeko posizioak 24
Plug Wire Sarrera - Pitch 0.138" (3.50mm)
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -40°C ~ 115°C
Posizio kopurua 24 Maila kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Isolamendu altuera 0.079" (2.00mm) Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Thermoplastic Goiburuko orientazioa Vertical
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
Oraina - UL 10A Oraina - IEC -
Kontaktuaren luzera 0.138" (3.50mm) Kontaktua Amaitu Amaitu Tin