A-DF37-LL-F-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A-DF37-LL-F-R
Fabrikatzaileak / Marka: ASSMANN WSW Components
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
A-DF37-LL-F-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A-DF37-LL-F-R fabrikatzailea ASSMANN WSW Components
deskribapena CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21635 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C)
Shell Material, Amaitu Steel Series -
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 37
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polybutylene Terephthalate (PBT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Filter
Deskribapen zehatza 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 3A