PSM1-131P-02T0
API Technologies Corp.API Technologies Corp.
API Technologies Corp.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSM1-131P-02T0
Fabrikatzaileak / Marka: API Technologies Corp.
Produktuaren Deskribapena FILTER LC(PI) 130PF SMD
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
PSM1-131P-02T0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSM1-131P-02T0 fabrikatzailea API Technologies Corp.
deskribapena FILTER LC(PI) 130PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 44586 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa - Baloreak C = 130pF
Mota Low Pass Teknologia LC (Pi)
Tamaina / dimentsioa 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm) Series PSM
Erresistentzia - Kanala (Ohms) - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 3-PSM Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Kanalen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.118" (3.00mm) Iragazkiaren agindua 3rd
ESD Babesa No Deskribapen zehatza LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 130pF 2A 3-PSM
Oraingo 2A Zentroa / mozteko maiztasuna -