S1812R-104F
API DelevanAPI Delevan
S1812R-104F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S1812R-104F
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100UH 169MA 7 OHM SMD
Fitxak: S1812R-104F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
650 pcs
  • Mezua
S1812R-104Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S1812R-104F fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 100UH 169MA 7 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18760 pcs Datuen fitxa S1812R-104F.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 (4532 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
estali Shielded Series S1812R
balorazio - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1812 (4532 Metric)
Beste izenak S1812R-104F 650 TR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 100µH
Altuera - Eserita (Max) 0.134" (3.40mm) Frekuentzia - Self Resonant 7MHz
Deskribapen zehatza 100µH Shielded Inductor 169mA 7 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 7 Ohm Max
Uneko balorazioa 169mA Uneko - Saturazioa -