S1210R-104F
API DelevanAPI Delevan
S1210R-104F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S1210R-104F
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100UH 127MA 10 OHM SMD
Fitxak: S1210R-104F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
S1210R-104Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S1210R-104F fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 100UH 127MA 10 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37219 pcs Datuen fitxa S1210R-104F.pdf
Mota - tolerantzia ±1%
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 (3225 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
estali Shielded Series S1210R
balorazio - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Beste izenak S1210R-104F 2000 TR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 100µH
Altuera - Eserita (Max) 0.101" (2.57mm) Frekuentzia - Self Resonant 8MHz
Deskribapen zehatza 100µH Shielded Inductor 127mA 10 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 10 Ohm Max
Uneko balorazioa 127mA Uneko - Saturazioa -