S0402-6N8H1E
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S0402-6N8H1E
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 6.8NH 600MA 100 MOHM
Fitxak: S0402-6N8H1E.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
S0402-6N8H1Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S0402-6N8H1E fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 6.8NH 600MA 100 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4374 pcs Datuen fitxa S0402-6N8H1E.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±3%
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 (1005 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
estali Unshielded Series S0402
balorazio - Q @ Freq 19 @ 250MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 0402 (1005 Metric)
Beste izenak S0402-6N8H1E 10 BULK Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Alumina Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 250MHz induktantzia 6.8nH
Altuera - Eserita (Max) 0.030" (0.76mm) Frekuentzia - Self Resonant 4.8GHz
Deskribapen zehatza 6.8nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 100 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 100 mOhm Max
Uneko balorazioa 600mA Uneko - Saturazioa -