PTHF75-121
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PTHF75-121
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 75UH 3.9A 45 MOHM TH
Fitxak: PTHF75-121.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
PTHF75-121ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PTHF75-121 fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 75UH 3.9A 45 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 8172 pcs Datuen fitxa PTHF75-121.pdf
Mota Toroidal tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.820" Dia x 0.400" W (20.83mm x 10.16mm)
estali Shielded Series PTHF
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak PTHF75-121 BULK 100 Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 75µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 3MHz
Deskribapen zehatza 75µH Shielded Toroidal Inductor 3.9A 45 mOhm Max Radial DC Erresistentzia (DCR) 45 mOhm Max
Uneko balorazioa 3.9A Uneko - Saturazioa 3.9A